Aleksandra Langiewicz – absolwentka studiów licencjackich kierunku fizjoterapia na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego , kontynuuje studia magisterskie. Już podczas trwania studiów zauważyła, że zakres wiedzy akademickiej jest zbyt wąski by móc sprostać problemom czy dolegliwościom pacjentów. Z tego powodu już podczas trwania studiów podjęła kroki do samodoskonalenia przez książki, artykuły, kursy, warsztaty czy choćby wolontariat w klubie siatkarskim Impel Wrocław.

Jak mówi Ola, od dawna miała w sobie potrzebę niesienia pomocy innym ludziom, a kontakty z innymi ludźmi są dla niej inspirujące. Piętnaście lat uprawiania judo sprawiło, że wiele dolegliwości i kontuzji zna od podszewki. Doskonale dogaduje się ze sportowcami, co zaowocowało współpracą z Polskim Związkiem Judo oraz zawodnikami Wrocławskich Klubów Sportowych.

W swojej pracy wykorzystuje różne metody terapeutyczne w celu jak najlepszej optymalizacji stanu zdrowia pacjenta. Zawsze zwraca uwagę na współpracę fizjoterapeuta-pacjent, by zaangażować go w proces terapii, który charakteryzuje indywidualne podejście i empatia w stosunku do pacjenta. Ludzki organizm traktuje jako niesamowitą zagadkę z dużym potencjałem samoleczenia, który to proces stara się usprawnić. Silna chęć pomocy drugiemu człowiekowi owocuje ciągłym rozwojem oraz zdobywaniem coraz szerszej wiedzy na temat ludzkiego organizmu.

 

Zabiegi wykonywane przez Panią Aleksandrę Langiewicz:

Fizjoterapia

Terapia Manualna

Pinoterapia

Sprawdź jak to jest fantastycznie czuć się fantastycznie, umów się 570 155 000