t30

 

DIETETYKA SPORTOWA

Jestem wyczynowym sportowcem – dietetyka sportowa jest moją codziennością. Biegasz, uprawiasz sporty siłowe, uprawiasz sport drużynowy? W tym kontekście dietę opracowujemy na podstawie planu treningowego. Dla początkujących biegaczy możliwa jest porada dotycząca treningu.

Wspólnie dopasujemy naturalną suplementację, która pomoże odpowiednio zniwelować obciążenia związane z treningiem, odpowiednio się zregenerować i osiągać życiowe rezultaty.

PIERWSZA WIZYTA (1h)

 1. Umów się telefonicznie lub online
 2. Na pierwszą wizytę weź ze sobą aktualne badania lekarskie (razem zastanowimy się jakie warto jeszcze zrobić)
 3. Na pierwszym spotkaniu podpisujemy regulamin współpracy
 4. Pierwsze spotkanie trwa około godziny. Rozmawiamy. Opowiadasz o sobie i swoich celach. Chcę Cię jak najlepiej poznać.
 • Przeprowadzamy szczegółową diagnostykę funkcjonowania poszczególnych układów narządów
 • Analizujemy Twoje samopoczucie i objawy chorobowe
 • Opracowujemy plan zadań na okres do kolejnej wizyty
 1. Po pierwszej wizycie otrzymujesz zalecenia i zadania mające na celu przygotowania do diety oraz materiały edukacyjne.
 2. Spersonalizowany jadłospis na okres 7 dni + przepisy otrzymasz na kolejnej wizycie. Muszę mieć czas, aby moje zalecenia były dla Ciebie odpowiednio dobrane.

WIZYTA KONTROLNA (30 min)

Częstotliwość wizyt ustalamy na podstawie postępów Pacjenta. Omawiamy okres od ostatniego spotkania, analizujemy dzienniczek żywieniowy, samopoczucie i pomiary. Jeśli potrzebujesz dokładnej rozpiski na następny okres współpracy – poinformuj mnie o tym.

ZAKUPY Z DIETETYKIEM I PRZYGOTOWANIE POSIŁKU (1,5h)

Nie wiesz od czego zacząć i jak wybierać dobre jakościowo produkty w pobliskim sklepie. Na zakupy możemy wybrać się razem. Wspólnie wybierzemy surowce, które będą sprzymierzeńcami Twojego zdrowia, a potem przygotujemy posiłek, który wybierzesz z przygotowanego przeze mnie jadłospisu.

PŁATNOŚCI (w gotówce lub przelewem)

 • Pierwsza wizyta 150zł (szczegółowa diagnostyka, pomiary, zalecenia, przygotowanie do diety, materiały edukacyjne). Jadłospis otrzymają Państwo na kolejnej wizycie kontrolnej

Pierwsza wizyta dla małżeństw/par 250zł, kontrolne 120zł

 • Wizyta kontrolna 80zł
 • Dodatkowy 10 dniowy jadłospis 25zł
 • Stały kontakt telefoniczny/Facebook’owy 25zł
 • Zakupy z dietetykiem + przygotowanie posiłku w domu klienta 150 zł (1-1,5h)

 

Umów się na wizytę:

pol_2