KonradPaprocki
Konrad Paprocki
– absolwent AWF we Wroclawiu z tytułem magistra fizjoterapii.
W terapii stosuje techniki osteopatyczne, techniki mięśniowo-powięziowe,  terapie manualną oraz kinesjology taping.

Nauczyciel gimnastyki ogólnorozwojowej. Instruktor tańca towarzyskiego, tancerz mistrzowskiej międzynarodowej klasy tanecznej. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy z Pacjetem Terapeuta sportowców, dzieci i dorosłych.

Pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu osteopatii i terapii manualnej, będąc aktywnym uczestnikiem szkoleń podyplomowych w Akademii Osteopatii.
W swojej pracy skupia się na holistycznym podejściu do Pacjenta, wyznając zasadę, że tylko takie podejście może przynieść sukces w leczeniu bólu.

Uważa, że działanie terapeutyczne nie skupia się tylko na odczuwanym przez pacjenta miejscu bólowym – gdyż bardzo często przyczyna dolegliwości znajduje się w zupełnie innym miejscu.

Niezmiernie ważnym elementem terapii jest wywiad. Bardzo często to on dostarcza kluczowych informacji o stanie fizycznym Pacjenta i wpływa na przebieg terapii.
Ważne są wszelkie informacje o przebytych chorobach, urazach,  zlamaniach, skręceniach, trybie życia, posiadaniu blizn czy przebytych zaburzeniach okoloporodowych.

 

Umów się na wizytę:

pol_2