MariuszLabeda2
Bioenergoterapia, hipnoterapia.

Mgr inż. Mariusz Łabęta , Mistrz bioenergoterapii, wieloletni wykładowca bioenergoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, członek komisji egzaminacyjnej bioenergoterapii Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej i Ogólnopolskiej Izby Bioenergoterapii i Radiestezji , wiceprzewodniczący Komisji Branżowej Bioenergoterapii i Radiestezji Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Jego powinnością jest wykonywanie zawodu bioenergoterapeuty w sposób nie budzący kontrowersji, z wielką pokorą i szacunkiem dla chorych, w oparciu o rzetelną wiedzę dotyczącą tego co robi i pokazywanie im, że to oni są najważniejsi.

Uniwersalność stosowanej przez niego metody zaawansowanej bioenergoterapii opiera się poza uzdolnieniami, na konkretnej technice pracy oraz dbałości o narzędzie pracy, którym sam jest. Dzięki połączeniu tych elementów oddziaływanie terapeutyczne jest skuteczne i zauważalne w obszarze fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, na poziomie uczuć i poziomie duchowym.

Wskazania do bioenergoterapii

  • schorzenia psychosomatyczne,
  • zaburzenia emocjonalne,mentalne i duchowe,
  • zaburzenia czynnościowe pracy narządów o różnym podłożu,
  • choroby narządów wewnętrznych w szerokim spektrum,
  • choroby neurologiczne, w tym epilepsja,
  • podnoszenie bariery immunologicznej w chorobach nowotworowych i blokowanie rozwoju oraz „usuwanie” niektórych zmian tego typu.

Stosuje również hipnozę jako technikę terapeutyczną opartą na oddziaływaniu na podświadomość poprzez sugestię zgodną z oczekiwaniami osoby jej poddawanej, realizowaną w stanie pogłębionego relaksu.

Nasza podświadomość to obszar umysłu gdzie oprócz pamięci wszystkich wydarzeń z życia, zapisane są nasze reakcje psychiczne na różne bodźce, nasz system wartości, przekonania, ale i przesądy, nasze przyzwyczajenia i nawyki, które często wytworzone są przez nas samych sztucznie i nie są nam do niczego potrzebne.

Wśród tych reakcji i nawyków wymienić można : objadanie się, palenie papierosów, picie alkoholu, branie narkotyków, ogryzanie paznokci, jąkanie się, lęk wysokości, brak akceptacji swoich własnych cech fizycznych i inne.
Dzięki hipnozie wymienione problemy daje się usunąć skutecznie i szybko , to jest w ciągu jednej do trzech sesji .

Absolwent między innymi Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył Zawodowy Kurs Bioenergoterapii w Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu, posiada III Mistrzowski stopień Reiki, ukończył kurs Metody Silvy oraz roczny kurs Tai-Chi Chuan w stylu Yang.