bioenergoterapeuta – zaświadczenie czeladnicze MEN
praktyk zabiegu BARS – certyfikacja Access Consciousness LLC
instruktor Access Bars – certyfikacja Access Consciousness LLC
dietetyk – roczny kurs dietetyki leczniczej wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
fitoterapeuta – kurs ziołolecznictwa wg. tradycyjnej Medycyny Chińskiej
trener rozwoju – Holistyczna Szkoła Trenerów, prowadzi autorskie warsztaty “ Obudź siebie do życia”, “ Ciało w procesie zmiany”, “ Mentalne zrzucanie ciężaru”
absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia
pasjonatka spontanicznego tańca – prowadzi zajęcia “ Ecstatic Dance”

BARS to sesja bioenergetycznej akupresury, zabieg rozładowuje elektromagnetyczny komponent, który sami generujemy w naszym polu energetycznym kiedy w połączeniu z ograniczeniami, blokadami i wzorcami myślowymi innych na nasz temat, tworzymy ocenę siebie i sytuacji w jakich się znajdujemy. Wówczas stale powtarzamy pewne doświadczenia, a nawet jeśli zdarzenia się zmieniają, to nie zmienia się nasze własne nastawienie do siebie. Nie dajemy sobie w ten sposób szansy, aby wiedzieć kim jesteśmy pod wszystkimi maskami, które nałożyliśmy na siebie w procesie przystosowania do życia według ściśle określonych norm i zasad.
Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w ciągu 1,5 godzinnej sesji. Tak więc bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.
BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, uwalnia traumy ciała, niesamowicie pobudza kreatywność. Ułatwia dostęp do własnego potencjału i pokładów świadomości. Pozwala spojrzeć realnie, bez strachu na problemy życiowe, harmonizuje pracę narządów wewnętrznych, przez co wyraźnie poprawia stan zdrowia.
Najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji.