Nazywam się Natalia Leja. Jestem magistrem fizjoterapii. Swoją przygodę i zainteresowanie tym zawodem rozpoczęłam właściwie jeszcze przed podjęciem studiów, kiedy to znalazłam się w roli kontuzjowanej siatkarki, która musiała przejść cały proces rehabilitacyjny, aby wrócić do aktywności. Wtedy też odkryłam, jaki chcę mieć cel – zostać fizjoterapeutą i pomagać ludziom w odzyskiwaniu zdrowia i sprawności. Podczas zdobywania wykształcenia i umiejętności upewniłam się tylko w tym, że to właściwa dla mnie droga. Przekonałam się też o tym, jak bardzo ten zawód jest wielowymiarowy, a każdy przychodzący do mnie pacjent to NIE bolący bark, czy skręcona kostka. To człowiek z całym bagażem doświadczeń i przeżyć, człowiek który ma cele i potrzeby, w których osiągnięciu my, fizjoterapeuci mamy mu pomóc.

W swojej pracy stawiam na odnajdywanie przyczyn problemu, a nie jego maskowanie. Takie podejście motywuje mnie do ciągłego zgłębiania wiedzy, wyjazdów szkoleniowych i współpracy ze środowiskiem fizjoterapeutycznym i medycznym. Tylko takie działanie pozwoli na kompleksowe i holistyczne spojrzenie na pacjenta oraz jego schorzenie.

Z moich usług może skorzystać każdy, kto tylko chciałby zadbać o swoje zdrowie i stan fizyczny. Bardzo dużo czasu podczas terapii poświęcam na edukację pacjenta – czy to na temat jego schorzenia, fizjologii, czy konieczności mojej pracy. Staram się również znaleźć i wytłumaczyć źródło jego problemów oraz zmian, które należałoby wprowadzić, żeby poprawić stan zdrowia, czy osiągnięcia sportowe.

Pracuję takimi metodami jak: pinoterapia, terapia manualna, masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, kinesiotaping, terapia punktów spustowych, elementy terapii osteopatycznej, cranio-sacralnej i bioenergoterapii.

Sprawdź jak to jest fantastycznie czuć się fantastycznie, umów się 570 155 000