Praktyka żywienia
Praktycznie zastosowanie zaleceń dietetycznych i zmiana nawyków żywieniowych nie jest zadaniem łatwym, z tego względu warto skorzystać z doświadczenia i metod specjalistów, którzy na co dzień nie tylko radzą, jak przygotowywać zdrowe posiłki,ale i uczą, jak wyeliminować złe nawyki żywieniowe.
Proponujemy bezpośrednie spotkania z Pacjentami w celu wdrażania zdrowych nawyków żywieniowych, pomocnych przy stosowaniu diety przepisanej przez Dietetyka. Dodatkowo prowadzimy spotkania z grupami, które chcą nauczyć się zdrowej i naturalnej kuchni. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta pozwala na opracowanie m.in. menu, które będzie nie tylko zdrowe, ale i smaczne. Ponadto oferujemy raz w miesiącu organizację pokazów kulinarnych dla Pacjentów w Pracowni Zdrowia.

Koszt: 50zł/h

Zdrowa i zbilansowana dieta powinna towarzyszyć każdemu, jednak istnieją szczególne wskazania do zmiany nawyków żywieniowych, m.in.

– planowanie zajścia w ciążę, albo uczestnictwo w programie InVitro (m.in. w celu utrzymania stałego poziom cukru we krwi)
– chęć poznania zdrowych zamienniki dla rafinowanego cukru, nabiału, białej mąki, mięsa oraz produktów przetworzonych
– wdrażanie w życie zdrowej diety zaproponowaną przez dietetyka,
– chęć bycia świadomym konsumentem i nabycie umiejętności wybierania najzdrowszych produktów dla siebie i swojej rodziny
– chęć poprawy swojego zdrowia, samopoczucia i wyglądu poprzez wprowadzenie zbilansowanej diety